XI. International Exhibition PCVExpo Moscow – 2012

XI. International Exhibition PCVExpo Moscow – 2012
30. októbra 2012 BAJAN Wordpress

Zúčastnili sme sa aj tejto výstavy. Našim hlavným cieľom bola prezentácia novej produkcie zákazníkom pôsobiacim na ruskom trhu. Zároveň to bola jedinečná príležitosť na osobné stretnutie s našimi dlhodobými, ako aj s novými potenciálnymi obchodnými partnermi.

 

XI International Exhibition PCVExpo 2012 prebehla úspešne v CEC „Expocentre“, Moscow, 22. – 25. októbra. 342 spoločností z 26 krajín sveta prezentovali priemyselné čerpadlá a systémy, kompresory a pneumatické zariadenia, armatúry, pohony, motory a tesnenia.

PCVExpo International Exhibition skombinovala štyri špeciálne sekcie: čerpadlá, kompresory, armatúry, pohony a motory. MVK, súčasť ITE Group, bola organizátorom tejto obchodnej udalosti. The Russian Pump Manufacturers Association (RPMA), Compressor and Pneumatic Equipment Manufacturer Association (CPEMA) and Scientific & Industrial Valve Manufacturers Association (NPAA) acted pôsobili ako organizátori.

PCVExpo 2012 potvrdila svoje postavenie ako popredná, medzinárodne uznávaná udalosť v priemysle. Opäť sa jej podarilo skombinovať 342 vystavovateľov z 26 krajín po celom svete, ako sú Rakúsko, Veľká Británia, Nemecko, India, Taliansko, Kazachstan, Čína, Litva, Macedónsko, Holandsko, Poľsko, Bielorusko, Kórejská republika, Moldavská republika, Rusko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, USA, Taiwan, Turecko, Ukrajina, Fínsko, Francúzsko, Česká republika a Estónsko na jednom mieste.

Výstavu navštívilo 5 693 špecialistov z 63 regiónov Ruska a 34 krajín sveta. 90,6% návštevníkov prišlo na základe svojho profesionálneho záujmu. Podiel vedúcich pracovníkov spoločností bol 16% a podiel vedúcich oddelení a pododdelení bol 28,8%.

This post is also available in: Angličtina Ruština