XI. Moscow International Oil and Gas Exhibition – 2011

XI. Moscow International Oil and Gas Exhibition – 2011
30. júna 2011 BAJAN Wordpress

Zúčastnili sme sa aj tejto výstavy. Našim hlavným cieľom bola prezentácia novej produkcie zákazníkom pôsobiacim na ruskom trhu. Zároveň to bola jedinečná príležitosť na osobné stretnutie s našimi dlhodobými, ako aj s novými potenciálnymi obchodnými partnermi.

 

MIOGE Moscow 2011

je najväčšia ruská výstava venovaná ropnému a plynárenskému priemyslu. Výstava ponúka jedinečnú príležitosť ako pre domácich, tak aj pre svetových lídrov v ropnom a plynárenskom priemysle, možnosť prezentovať najnovšie riešenia a technológie najrôznejším odborníkom v obore, nadviazať priame obchodné kontakty a riešiť rôzne úlohy týkajúce sa obchodného a technického rozvoja.

Výstava sa konala v Expocentre Central Exhibition Center – výstavná hala najvyššej úrovne v Moskve, osvedčená organizáciou Global Association of the Exhibition Industry (UFI), ktorá potvrdila vysokú kvalitu a korešpondenciu tejto akcie s medzinárodnými normami. V rámci programu, ktorý sprevádzal túto výstavu bolo zorganizované aj fórum „the 9th Russian Oil and Gas Congress“, ktorého sa zúčastnili mnohí experti z odvetvia.

V tomto roku sa na výstave zúčastnilo viac ako 1000 spoločností z 40 krajín.

This post is also available in: Angličtina Ruština