25. výročie vzniku spoločnosti

25. výročie vzniku spoločnosti
30. augusta 2017 Tomáš Leščišin

Tento rok sme oslávili 25. výročie od svojho vzniku. Je to pre nás významná udalosť, kedže to poukazuje na fakt, že biznisom sme strávili už viac ako štvrťročnicu.

 

Bola to príležitosť nie len na oslavu ako takú, ale aj na spomienky, príbehy a vyjadrenie vďaky za uplynulé obdobie. Spoločnosť sa preto rozhodla pripomenúť si tento deň so všetkými, ktorí sú jej súčasťou, tvoria ju a posúvajú ďalej.

Deň odštartoval športovým programom. Bola to výborná príležitosť ako sa tak trochu vyslobodiť od bežných pracovných starostí a ponoriť sa do atmosféry hier a súťaží. Taktiež sa nám otvorila možnosť navzájom sa spoznať aj mimo pracovnej pôdy.

Poobedie zase bolo venované slávnostnému obedu. Sme veľmi radi, že nás svojou prítomnosťou potešili naši obchodní a finanční partneri a v neposlednom rade súčasní aj bývali zamestnanci firmy, pretože práve im patrí veľké vďaka za dlhoročné pôsobenie a spoluprácu.

Dúfame, že sa všetci dobre zabavili a do ďalšieho pracovného a súkromné života by sme všetkým ešte raz chceli popriať všetko bobre.

Zároveň dúfame, že sa opäť niekedy stretneme pri ďalšom pracovnom miľníku.

25_anniversary1 25_anniversary2

This post is also available in: Angličtina Ruština